CWG

Už 2 roky po světě pilně trousím moje šifrovací CWGčko. Pokud se některé dostalo až k vám, jistě vás napadla otázka k čemu je dobré.

Odpověď je na zřejmá na první pohled, jde o šifrovací klíč!

Od první chvíle, kdy jsem našel moje první CWG ve mně hlodá myšlenka využít jej i jinak něž jen jako sběratelský předmět.

Při tvorbě mého osobního nick-kolečka jsem neodolal a návrh jsem si originální šifrovací CWG. Můj záměr je tento: za ploše o průměru 35 mm vytvořit soustavu znaků tak aby s nimi šlo šifrovat co možná nejvíce způsoby.

Cílem však nemá být složité nebo zdlouhavé luštění, ale rychlé zjištění indicií či souřadnic. STAGE nebo finální pozice pokladu.

V této chvíli ještě není žádná keška v provozu. S publikací počítá někdy na podzim 2011. Na co se můžete těšit? Půjde o sérii krátkých "mutlinek", každá využívat jiný způsob šifrování, klíč zůstane vždy stejný.

Jednotný klíč má slabinu všech šifrovacích klíčů – nesmí ho každý jednoduše získat. Proto prosím všechny kačery kteří přijdou s šifrovacím ANIMUK-CWG do styku, aby ho nezveřejňovali na internetu. Ze stejného důvodu by se nemělo dostat do oficiálních katalogů

  • Začínáme

    Nové stránky
    studia ANiMUK

  • Traditional Cache

  • Ve výstavbě

  • Ve výstavbě